WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Import
sk: Importovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Operation
sk: Operácia

en: Attachments
sk: Prílohy

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Posts
sk: Príspevky

en: Deleting
sk: Zmazanie

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Authors
sk: Autori

en: Importing
sk: Import

en: @name's blog
sk: Blog používateľa @name

en: Text formats
sk: Textové formáty
