WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Import
sl: Uvozi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Attachments
sl: Priponke

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Posts
sl: Prispevki

en: @name's blog
sl: blog od @name
