WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Import
sq: Importo

en: Update
sq: Rifresko

en: Operation
sq: Veprimi

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Posts
sq: Dërgime

en: @name's blog
sq: Ditari i @name
