WordPress Migrate (7.x-2.3-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Review
da: Gennemgå

en: Authors
da: Forfattere

en: Blog posts
da: Blogindlæg

en: Migration
da: Migrering

en: @name's blog
da: @names blog

en: Generate redirects
da: Generér omdirigeringer
