WordPress Migrate (7.x-2.3-beta2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Not found
hu: Nem található

en: Review
hu: Áttekintés

en: Authors
hu: Szerzők

en: Blog posts
hu: Blogbejegyzések

en: Open issues
hu: Nyitott feladatok

en: Migration
hu: Költöztetés

en: @name's blog
hu: @name blogja

en: Generate redirects
hu: Átirányítások létrehozása

en: Import comments?
hu: Hozzászólások importálása?

en: <li>WordPress page comments will be imported.</li>
hu: <li>WordPress oldal hozzászólások importálva lesznek.</li>

en: <li>WordPress page comments will not be imported.</li>
hu: <li>WordPress oldal hozzászólások nem lesznek importálva.</li>

en: <li>WordPress pages and their comments will not be imported.</li>
hu: <li>WordPress oldalak és azok hozzászólásai nem lesznek importálva.</li>
