WordPress Migrate (7.x-2.3-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Yes
es: Sí

en: Not found
es: No encontrado

en: Review
es: Revisión

en: Authors
es: Autores

en: Blog posts
es: Entradas de blog

en: Open issues
es: Incidencias abiertas

en: Migration
es: Migración

en: @name's blog
es: Blog de @name

en: Generate redirects
es: Crear redirecciones
