WordPress Migrate (7.x-2.3-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Review
fi: Tarkistus

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Migration
fi: Migraatio

en: @name's blog
fi: Käyttäjän @name blogi

en: Generate redirects
fi: Luo uudelleenohjauksia
