WordPress Migrate (7.x-2.3-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Migration
lv: Migrācija

en: @name's blog
lv: Lietotājā @name blogs
