WordPress Migrate (7.x-2.3-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Authors
vi: Tác giả

en: Migration
vi: Nâng cấp

en: @name's blog
vi: Blog của @name

en: Import from a file
vi: Nhập từ tập tin
