WordPress Migrate (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: cURL
hi: कर्ल

en: @name's blog
hi: @name का ब्लॉग
