WordPress Migrate (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Review
nl: Overzicht

en: Authors
nl: Auteurs

en: Migration
nl: Migratie

en: @name's blog
nl: Blog van @name

en: Generate redirects
nl: Omleidingen genereren
