WordPress Migrate (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Review
fr: Vérifier

en: Authors
fr: Auteurs

en: Blog posts
fr: Billets de blog

en: Open issues
fr: Tickets ouverts

en: @name's blog
fr: Le blog de @name

en: Generate redirects
fr: Générer des redirections
