WordPress Migrate (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Yes
it: Sì

en: Not found
it: Non trovato

en: Review
it: Revisione

en: Migration
it: Migrazione

en: @name's blog
it: blog di @name
