WordPress Migrate (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: @name's blog
th: บล็อกของ @name
