WordPress Migrate (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Yes
ca: Sí

en: Not found
ca: No trobat

en: Authors
ca: Autors

en: Blog posts
ca: Entrades de blog

en: Migration
ca: Migració

en: @name's blog
ca: bloc de @name
