WordPress Migrate (7.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Cancel
he: ביטול

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Import
he: יבוא

en: Update
he: עדכון

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Operation
he: פעולה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Posts
he: הודעות

en: Complete
he: השלמה

en: Authors
he: מחברים

en: Immediate
he: מיידי

en: @name's blog
he: הבלוג של @name
