Workbench (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Type
th: ชนิด

en: Author
th: ผู้เขียน

en: Actions
th: การกระทำ

en: more
th: มากกว่านี้

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: edit
th: แก้ไข

en: Block
th: บล็อค

en: Page
th: หน้า

en: Published
th: จัดพิมพ์แล้ว

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา
