Workbench (7.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: more
da: mere

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Create content
da: Opret indhold

en: Defaults
da: Standarder

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: My content
da: Mit indhold

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: revision user
da: revision bruger

en: Sort By
da: Sortér efter

en: view all
da: vis alle

en: Asc
da: Stigende

en: My Profile
da: Min profil

en: Content I've Edited
da: Indhold jeg har redigeret

en: All Recent Content
da: Seneste indhold

en: You cannot create any new content. Please contact the site administrator.
da: Du kan ikke oprette indhold. Kontakt venligst administratoren.

en: Administer Workbench settings
da: Administrér indstillinger for Workbench

en: Access My Workbench
da: Tilgå workbench

en: My Workbench
da: Min workbench

en: My Workbench area
da: Mit workbench-område

en: edit my profile
da: redigér profil

en: Edited something recently and it's not in this list? If a content type isn't revisioned and you didn't create it, it will not show up in this list when you edit it. You can find it in the 'Content I Can Edit' tab.
da: Har du redigeret noget for nyligt som ikke optræder på listen? Hvis en indholdstype ikke er versioneret og du ikke har oprettet den, optræder den ikke på denne liste når du redigerer den. Du kan finde den på fanen 'Indhold jeg kan redigere'.

en: You haven't created or edited any content.
da: Du har ikke redigeret noget indhold.

en: GROUPING FIELD TO FORCE DISTINCT
da: GRUPPERINGSFELT FOR AT GENNEMTVINGE DISTINCT

en: Revised by
da: Redigeret af

en: Five of the most recently updated pieces of content.
da: De fem senest opdaterede stykker indhold.

en: There is no content available for you to edit.
da: Der er ikke noget indhold, som du kan redigere.

en: Workbench information
da: Workbench-information
