Workbench (7.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: edit
sr: измени

en: Block
sr: Блок
