Workbench (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: more
fa: بیشتر

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: edit
fa: ویرایش

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: My content
fa: محتوای من

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: view all
fa: نمایش همه

en: Asc
fa: صعودی

en: Workbench
fa: میزکار

en: My Profile
fa: پروفایل من

en: All Recent Content
fa: تمام مطالب اخیر

en: You cannot create any new content. Please contact the site administrator.
fa: شما هیچ محتوای جدیدی نمی توانید ایجاد کنید. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Administer Workbench settings
fa: مدیریت تنظیمات میزکار

en: Access My Workbench
fa: دسترسی به میزکار من

en: My Workbench
fa: میزکار من

en: My Workbench area
fa: محیط میزکار من

en: edit my profile
fa: ویرایش پروفایل من

en: You haven't created or edited any content.
fa: شما هیچ مطلبی را ایجاد یا ویرایش نکرده اید.

en: Five of the most recently updated pieces of content.
fa: پنج تا از جدید ترین محتویات به روز رسانی شده.

en: There is no content available for you to edit.
fa: هیچ مطلبی برای شما وجود ندارد که ویرایش کنید.

en: Workbench information
fa: اطلاعات میز کار

en: My Edits
fa: ویرایش های من
