Workbench (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Create content
mr: आशय बनवा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
