Workbench (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
