Workbench (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: more
el: περισσότερα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: My content
el: Η ύλη μου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: view all
el: προβολή όλων

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας

en: All Recent Content
el: Όλη η πρόσφατη ύλη

en: You cannot create any new content. Please contact the site administrator.
el: Δεν μπορείτε να υποβάλλετε νέα ύλη. Παρακαλώ επικοινωνήστε με το διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: Administer Workbench settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων του Χώρου Εργασίας

en: Access My Workbench
el: Πρόσβαση στο Χώρο Εργασίας μου

en: My Workbench
el: Ο Χώρος Εργασίας μου

en: My Workbench area
el: Η περιοχή του Χώρου Εργασίας μου

en: Workbench information
el: Πληροφορίες Χώρου Εργασίας
