Workbench (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Create content
kn: ಬರಹವನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
