Workbench (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: more
af: meer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Create content
af: Skep inhoud

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -
