Workbench (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: more
be: болей

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
