Workbench (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: more
bg: още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
