Workbench (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
