Workbench (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: more
hu: tovább

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: My content
hu: Saját tartalom

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: revision user
hu: változatot készítő felhasználó

en: view all
hu: összes megtekintése

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: My Profile
hu: Saját profil

en: All Recent Content
hu: Összes friss tartalom

en: You cannot create any new content. Please contact the site administrator.
hu: Nem hozható létre új tartalom. Célszerű felvenni a kapcsolatot a webhely adminisztrátorával.

en: Administer Workbench settings
hu: Workbench beállításainak módosítása

en: Access My Workbench
hu: Saját szerkesztőségi terület elérése

en: My Workbench
hu: Saját szerkesztőség

en: My Workbench area
hu: Saját szerkesztőségi terület

en: Workbench editorial suite.
hu: Workbench szerkesztői csomag.

en: edit my profile
hu: saját profil szerkesztése

en: You haven't created or edited any content.
hu: Még nem lett létrehozva tartalom.

en: Five of the most recently updated pieces of content.
hu: Az 5 legutóbb frissített tartalom.

en: There is no content available for you to edit.
hu: Nincs szerkeszthető tartalom.

en: Get the actual content from a content revision.
hu: Aktuális tartalom egy tartalomváltozatból.

en: Workbench information
hu: Szerkesztőségi információk

en: My Edits
hu: Saját szerkesztések
