Workbench (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: more
lv: vairāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
