Workbench (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Actions
oc: Accions

en: more
oc: mai

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: revision user
oc: utilizaire de la revision

en: Get the actual content from a content revision.
oc: Récupérer lo contengut actual dempuèi una revision de contengut.
