Workbench (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: more
pl: więcej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: My content
pl: Moje treści

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: revision user
pl: autor wersji

en: view all
pl: zobacz wszytkie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: My Profile
pl: Mój profil

en: All Recent Content
pl: Wszystkie nowe treści

en: Access My Workbench
pl: Dostęp do Mojego warsztatu

en: My Workbench
pl: Mój warsztat

en: My Workbench area
pl: Obszar mojego warsztatu

en: Workbench editorial suite.
pl: Pakiet redakcyjny Workbench.

en: edit my profile
pl: edycja mojego profilu

en: You haven't created or edited any content.
pl: Jeszcze nie utworzyłeś i nie edytowałeś żadnych zawartości.

en: Five of the most recently updated pieces of content.
pl: Pięć ostatnio zaktualizowanych treści.

en: There is no content available for you to edit.
pl: Brak treści dostępnych dla ciebie do edycji.

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: My Edits
pl: Edytowane przeze mnie
