Workbench (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: more
tr: daha fazla

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Create content
tr: İçerik yarat

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: author
tr: yazar

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: My content
tr: İçeriğim

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: revision user
tr: değiştiren kullanıcı

en: Asc
tr: Artan

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)

en: My Profile
tr: Profilim

en: All Recent Content
tr: Yakın Geçmişteki Tüm İçerik

en: You cannot create any new content. Please contact the site administrator.
tr: Yeni bir içerik oluşturamazsınız. Lütfen site yöneticisiyle irtibata geçin.

en: Administer Workbench settings
tr: İş Tezgahı (Workbench) ayarlarını yönet

en: Access My Workbench
tr: İş Tezgahıma erişim

en: My Workbench
tr: İş Tezgahım

en: My Workbench area
tr: İş Tezgahım alanı

en: You haven't created or edited any content.
tr: Henüz herhangi bir içerik oluşturmadınız ya da düzenlemediniz.

en: Get the actual content from a content revision.
tr: İçerik sürümünden gerçek içeriği al.

en: My Edits
tr: Düzeltilerim
