Workbench (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Actions
es: Acciones

en: more
es: más

en: Last updated
es: Última actualización

en: Reset
es: Restablecer

en: edit
es: editar

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Published
es: Publicado

en: Create content
es: Crear contenido

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: author
es: autor

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: My content
es: Mi contenido

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: revision user
es: Usuario revisor

en: view all
es: ver todo

en: My Profile
es: Mi Perfil

en: Access My Workbench
es: Acceder a mi Panel

en: My Workbench
es: Mi Panel de Trabajo

en: My Workbench area
es: Mi Area de Trabajo

en: Get the actual content from a content revision.
es: Obtener el contenido real de una revisión de contenido.

en: My Edits
es: Mis ediciones
