Workbench Access (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmjeni

en: Menu
bs: Meni

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Is one of
bs: jedan od

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: Link path
bs: Putanja linka
