Workbench Access (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Weight
ne: भार

en: Parent
ne: पुर्वज

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: Published
ne: प्रकाशित
