Workbench Access (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Content
th: เนื้อหา

en: Type
th: ชนิด

en: Author
th: ผู้เขียน

en: Actions
th: การกระทำ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: more
th: มากกว่านี้

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Menu
th: เมนู

en: Page
th: หน้า

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Published
th: จัดพิมพ์แล้ว

en: Menu name
th: ชื่อเมนู
