Workbench Access (7.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Section
hr: Sekcija

en: Menu
hr: Izbornik

en: The name of the menu.
hr: Naziv izbornika.

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Install
hr: Instaliraj

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Apply
hr: Primjeni

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Asc
hr: Uzlazno
