Workbench Access (7.x-1.0-beta6) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon
