Workbench Access (7.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
