Workbench Access (7.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek
