Workbench Access (7.x-1.0-beta7) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala

en: Install
fil: Ilagay
