Workbench Access (7.x-1.0-beta7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
