Workbench Access (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Install
lt: Įdiegti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Library
lt: Biblioteka
