Workbench Access (7.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: The name of the menu.
sk: Názov menu.

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Install
sk: Inštalácia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Apply
sk: Použiť

en: Sections
sk: Sekcie

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Offset
sk: Ofset

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Library
sk: Knižnica

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Asc
sk: Vzostupne
