Workbench Access (7.x-1.0-beta7) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر

en: Sort By
ug: تىزىش
