Workbench Access (7.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Menu
eu: Menua

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Install
eu: Instalatu

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Asc
eu: Goraka
