Workbench Access (7.x-1.0-beta8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
