Workbench Access (7.x-1.0-beta8) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Menu
ml: മെനു

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Install
ml: സജ്ജീകരിക്കുക
