Workbench Access (7.x-1.0-beta8) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
